Aktualności
Wydawnictwo Poznańskie na Poznańskich Targach Książki 2024
29.02.2024

Wydawnictwo Poznańskie na Poznańskich Targach Książki 2024

Targi Książki – spotkaj się ze swoimi ulubionymi autor(k)ami, skorzystaj z wyjątkowych promocji i zanurz się w świecie doskonałej literatury! Podczas tegorocznej edycji Poznańskich Targów Książki przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Pojawią się m.in. Martyna Zachorska,  Anna Jankowiak, Stasia Budzisz czy Sylwia Izabela Schab. Nie może Cię tam zabraknąć!

Targi Książki – co, gdzie i kiedy?

Poznańskie Targi Książki odbywają się w dniach 8-10 marca 2024 r.

  • 8 marca (piątek) – godz. 10:00 – 18:00
  • 9 marca (sobota) – godz. 9:00 – 18:00
  • 10 marca (niedziela) – godz. 9:00 – 16:00

Nasze stoisko nr 25 znajduje się w pawilonie 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich (u. Głogowska 14). W trakcie trwania Targów będziemy czekać na Was ze specjalnymi rabatami oraz magicznymi niespodziankami. Poznańskie Targi Książki to święto wszystkich naszych marek takich jak Wydawnictwa Poznańskiego, Czwartej Strony, Czwartej Strony Kryminału, We need YA, Zygzaków oraz księgarni Wydaje nam się. Na naszym stoisku będzie można zakupić świetne tytuły w atrakcyjnych cenach. To prawdziwa okazja dla miłośników czytelnictwa!

Targi Książki – harmonogram spotkań z autorkami

Dodatkowo podczas Poznańskich Targów Książki nie zabraknie ciekawych spotkań z pisarzami i pisarkami. W ramach programu Wydawnictwa Poznańskiego odbędą się następujące wydarzenia, na przykład:

 

  • 9.03., sobota, 12.00 – Spotkanie z Wiedźmą od wiedzy – Anną Jankowiak, scena C

Dr Anna Jankowiak – archeolożka, badaczka dawnych kultur, publicystka i blogerka znana jako Wiedźma od wiedzy – opowie o swojej książce “Bestie antyku. Potwory i demony w starożytnym świecie Greków i Rzymian”. Bestie stanowią klucz do zrozumienia ukrytego sensu wędrówek herosów w mitologii. Potwory obecne w dawnych wierzeniach odzwierciedlają lęki oraz pragnienia starożytnych Greków i Rzymian. Podczas spotkania autorka oprowadzi uczestników po świecie magii i mitów.

 

  • 10.03., niedziela, 13:00 –  Panel non-fiction z udziałem Martyny Zachorskiej i Sylwii Izabeli Schab – „Kobiety na językach”, scena B

“Kobiety na językach” to spotkanie poświęcone feminatywom, utrwalonym w języku (polskim i duńskim) obrazom kobiet, a także herstorii oraz inspirującym postaciom współczesnych bohaterek. W rozmowie uczestniczyć będą Martyna Zachorska, znana jako Pani od Feminatywów autorka “Żeńskiej końcówki języka”, a także Sylwia Izabela Schab, filolożka duńska, literaturoznawczyni i autorka książki “Dania. Tu mieszka spokój”.

  • Wydarzenie towarzyszące: Spotkanie ze Stasią Budzisz w CK Zamek – 8.03., piątek, 18.00

 

Koniecznie śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie będziemy wstawiać relacje ze wszystkich wydarzeń oraz informować Was oczywiście na bieżąco o naszym programie na Poznańskich Targach Książki. Podsumowując – to wydarzenie na którym nie może Ciebie zabraknąć!

Bestsellery

32,94 zł 54,90 zł

35,94 zł 59,90 zł

32,94 zł 54,90 zł

29,94 zł 49,90 zł