Aktualności
Tydzień Skandynawski z Wydawnictwem Poznańskim
20.03.2023

Tydzień Skandynawski z Wydawnictwem Poznańskim

Tydzień Skandynawski – czas start!

Wypłyń z nami w siedmiodniowy rejs online po skandynawskich wodach! Pora na drugą edycję Tygodnia Skandynawskiego.

Co to oznacza?

 • 50% rabatu na wszystkie skandynawskie książki w naszej księgarni Wydaje nam się,
 • skandynawskie gadżety dołączane do pierwszych 100 zamówień,
 • spotkania z wyjątkowymi gośćmi i gościniami,
 • konkursy,
 • spotkania autorskie,
 • …oraz wiele innych, prawdziwie nordyckich niespodzianek!

 

 

Skandynawia to dla nas zapierająca dech w piersiach majestatyczna natura, wyjątkowy design i autentyczność. Moglibyśmy wymieniać w nieskończoność – w końcu nasza fascynacja tym regionem zaczęła się już w 1956, kiedy to rozpoczęliśmy wydawanie Serii Dzieł Pisarzy Skandynawskich!

Chcemy się dzielić naszą pasją do Skandynawii razem z Wami, dlatego przez cały czas trwania Tygodnia Skandynawskiego, a zatem od 20 do 26 marca, wszystkie dostępne w naszej księgarni tytuły związane ze Skandynawią zamówisz w promocyjnej cenie. To oznacza, że przez cały tydzień kupisz aż 50% taniej:

Spotkania online

Kochamy rozmawiać, a jeszcze bardziej lubimy słuchać (i czytać!), dlatego w trakcie wydarzenia nie zabraknie spotkań online.

Do rozmowy zaprosiliśmy wyjątkowych gości oraz gościnie, a także autorki – Ninę Wähä oraz Sylwię Izabelę Schab. Poniżej znajdziesz harmonogram spotkań:

 • Spotkanie autorskie z Niną Wähä (autorką bestselleru „Testament”)
  25.03.2023 r. godz. 19.00
  – spotkanie na Facebooku Wydawnictwa Poznańskiego, Wydaje nam się i Serii Skandynawskiej

Pełny harmonogram spotkań znajdziesz również na głównej stronie wydarzenia.

Ruszajmy w podróż na Północ!

Na każdy dzień aż do piątku szykujemy dla Ciebie podróż do innego północnego kraju. Zaczynamy Szwecją! Dokąd zabierzemy Cię w pozostałe dni? Śledź uważnie instagramowe profile Serii Skandynawskiej i Wydawnictwa Poznańskiego, gdzie w każdy dzień tygodnia będziesz mógł/mogła poznać inny zakątek Skandynawii dzięki naszym tajemniczym gościom i gościniom. Będzie się działo!

Nie zapomnieliśmy także o konkursach – śledź na bieżąco wydarzenie Tygodnia Skandynawskiego na Facebooku, gdzie będziemy Cię informować o wszystkich atrakcjach.

Skandynawskie gadżety

Do pierwszych 100 zamówień powyżej 100 zł dodajemy skandynawskie piny w kształcie wikińskiego stateczku i pocztówkę będącą efektem współpracy z Gosią Konieczną, autorką fantastycznych kolaży, które publikuje pod nazwą Wycinki w termosie.

Uwaga: gadżety nie naliczają się automatycznie. Po przekroczeniu kwoty 100 zł pojawią się w koszyku, ale należy dodać je do zamówienia samemu – każdy z nich w kwocie 1 gr.

 

Chcesz wiedzieć więcej o Tygodniu Skandynawskim? O wszystkich atrakcjach powiadamiamy na bieżąco – śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Dołącz także do facebookowego wydarzenia. Do zobaczenia w Skandynawii!

Bestsellery

32,94 zł 54,90 zł

29,35 zł 59,90 zł

32,94 zł 54,90 zł

24,45 zł 49,90 zł