Aktualności
Spotkanie z Agatą Romaniuk w Centrum Szyfrów Enigma wokół najnowszej książki dla młodzieży „Klub Enigma”
16.04.2024

Spotkanie z Agatą Romaniuk w Centrum Szyfrów Enigma wokół najnowszej książki dla młodzieży „Klub Enigma”

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Poznańskie oraz Centrum Szyfrów Enigma. W ramach promocji książki dla młodszych czytelników „Klub Enigma. Banda z Wildy” Agaty Romaniuk dnia 20 kwietnia 2024 r. odbędzie się spotkanie z autorką. W programie przewidziane jest również mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Tematem przewodnim będą szyfry i zagadki. Nie możecie tego przegapić!

O spotkaniu autorskim z Agatą Romaniuk w Centrum Szyfrów Enigma

Agata Romaniuk jest znaną i cenioną autorką powieści, reportaży oraz książek dla dzieci. Jej najnowsza pozycja „Klub Enigma. Banda z Wildy” to zabawna i chwytająca za serce opowieść o czwórce szóstoklasistów z poznańskiej Wildy. Spotkanie z pisarką stanowi nie tylko doskonałą okazję, by poznać przygody małych detektywów. Podczas wydarzenia przewidziane są rozmaite atrakcje w klimacie tajemnic i zagadek.

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. (sobota) o godz. 17.00 w Centrum Szyfrów Enigma w Poznaniu, ul. Święty Marcin 78.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W programie:

    • rozwiązywanie zagadek,
    • wspólne czytanie i opowieść Agaty Romaniuk,
    • pasowanie na kryptologa,
    • wejście na ekspozycję Centrum Szyfrów z przewodnikiem.

Co istotne, w trakcie spotkania z autorką będzie możliwość zakupu książki „Klub Enigma. Banda z Wildy”, a także uzyskania autografu.

O książce „Klub Enigma. Banda z Wildy” Agaty Romaniuk

„Klub Enigma” Agaty Romaniuk to zabawna i wzruszająca opowieść detektywistyczna dla dzieci i młodzieży. Przedstawia losy czwórki przyjaciół, którzy zakładają tajny klub, ponieważ chcą rozwikłać miejscową zagadkę. Z pewnością mali czytelnicy znajdą w tej lekturze moc rozrywki, wiedzy i inspiracji.

Kokos, Marcel, Wowa i Inka to młodzi idealiści. Bohaterowie książki łączą swoje siły, aby rozprawić się z niesprawiedliwością. Wykorzystują swoje zdolności, by odkryć tajemnicę podejrzanego filmiku z sieci. Czy uda im się znaleźć złoczyńców, którzy źle traktują psy, a w dodatku wyciągają pieniądze od ludzi o dobrym sercu? Koniecznie poznajcie przygody bandy z Wildy!

Podsumowując, warto przyjść całą rodziną na wydarzenie w Centrum Szyfrów w Poznaniu. Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń! Najnowszą książkę dla dzieci i młodzieży Agaty Romaniuk „Klub Enigma. Banda z Wildy” możecie nabyć podczas spotkania autorskiego, a także w naszej księgarni internetowej https://wydajenamsie.pl/.

Bestsellery

32,94 zł 54,90 zł

35,94 zł 59,90 zł

32,94 zł 54,90 zł

29,94 zł 49,90 zł