Aktualności
Obdaruj swoich bliskich wyjątkowym prezentem!
11.12.2020

Obdaruj swoich bliskich wyjątkowym prezentem!

Kochani Czytelnicy, to już naprawdę ostatni dzwonek na zaopatrzenie się w prezenty dla swoich bliskich. Oczywiście rozumiemy, że w ferworze świątecznych przygotowań zawsze najbardziej brakuje jednego – czasu, dlatego, żeby Wam go zaoszczędzić, nasze zaprzyjaźnione elfy z fabryki Świętego Mikołaja, czyli naszej księgarni Wydaje nam się – przygotowały gotowe zestawy książek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wszystkie pakiety dostępne są na stronie sklepu , a my dzisiaj polecamy te szczególnie bliskie naszym sercom:

Pakiet dla miłośnika non-fiction − czyli nasza propozycja na prezent dla wielbicieli serii reporterskiej Wydawnictwa Poznańskiego, albo i dla tych, którzy nie mieli z nią jeszcze do czynienia, ale literatura faktu to coś, co trafia do nich najbardziej.
Znajdziecie tutaj takie tytuły jak: „Na ciężkim kacu. Nowa Rosja Putina i duchy przeszłości”, „Orient Express. Świat z okien najsłynniejszego pociągu”, „Grecja. Gorzkie pomarańcze”, „Strzały w Kopenhadze” i oczywiście „Pokazucha. Na gruzińskich zasadach”. 

 

Pakiet dla odkrywcy świata, to idealna mieszanka dla podróżujących i obieżyświatów, ale również dla zafascynowanych ekologią. Zabierzcie swoich bliskich w podróż tak daleką, jak stąd do Norwegii. Nie ominą ich również ciekawostki ze świata ptaków i porady jak odnaleźć się w miejskim buszu i czerpać z tego mnóstwo radości. To także idealna propozycja dla tych, którzy są ciekawi jak wygląda – prawdziwe – życie dzikich zwierząt. 

 

 

Pakiet „piękna”, w szeregu naszych najlepszych pakietów nie zabraknie również akcentu literatury pięknej. Jeśli wśród Waszych bliskich i przyjaciół są wielbiciele najpiękniejszego oblicza literatury, to jest to idealny wybór. Kompletując ten zestaw, sięgnęliśmy po jedne z naszych najmocniejszych tytułów. Wśród autorów znajdziecie takie nazwiska jak: Jesmyn Ward, Annie Proulx, Sarah Moss, Stig Dagerman oraz Uzodinma Iweala. 

 

Wszystkie pakiety prezentowe zaczynają się już od 59 złotych. Sprawcie swoim bliskim wyjątkowe prezenty w ten szczególny czas, nie obciążając przy tym domowego budżetu. Przy zamówieniu książek w zestawie, oszczędzacie, że ho! ho! ho! – czyli nawet do 70%.

Bestsellery

32,94 zł 54,90 zł

29,35 zł 59,90 zł

32,94 zł 54,90 zł

24,45 zł 49,90 zł