Aktualności
Domowe Targi Książki: Zaczarowana Biblioteka
16.11.2022

Domowe Targi Książki: Zaczarowana Biblioteka

Domowe Targi Książki online, czyli… wydarzenie, na które wszyscy czekaliśmy, nadeszło! Tym razem zanurzymy się w świat magii: wspólnie odkryjemy uroki wybranych książek i porozmawiamy o tych, którzy czarują słowem. Przez cały tydzień będzie więc okazją do dyskusji z autorami głośnych powieści – razem poznamy ich magiczne praktyki. Zapraszamy do wspólnej podróży! Zobacz, jakie zaklęcia (czytaj: rabaty i nie tylko!) dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dołącz do naszego wydarzenia i zarezerwuj czas jesienią dla siebie!

Domowe Targi Książki – czarodziejskie rabaty

Przez cały tydzień wydarzenia wszystkie nasze książki kupisz w promocyjnej cenie. Kryminały, biografie, reportaże, a może literatura piękna? Mamy wszystko. W naszej ofercie znajdziesz tytuły od:

  • Wydawnictwa Poznańskiego,
  • Czwartej Strony,
  • Czwartej Strony Kryminału,
  • We need YA,
  • Zygzaków.

Wybrane książki, od 14 do 21 listopada, kupisz nawet o 50% taniej. Bądź na bieżąco i śledź nas: na FacebookuInstagramie i TikToku.

I pamiętaj – Czytasz? To pięknie!

Domowe Targi Książki – poprzednie edycje

Zamiłowaniem do książek dzielimy się nie od dziś. Domowe Targi Książki online organizujemy cyklicznie: dwa razy w roku. W maju, czyli niecałe 6 miesięcy temu, poszukiwaliśmy skarbów – po powieściowe perełki przemierzaliśmy góry i oceany. Zobacz, jak nam poszło, i przeczytaj nasze podsumowanie.

Rozpędzeni zeszłorocznym entuzjazmem i Waszymi miłymi, ciepłymi słowami, już dziś obiecujemy, że nadchodzące popołudnia i wieczory będą pełne magii. Konkursy, pakiety książek, spotkania i długie rozmowy… też nie możesz się doczekać? Do miłego zobaczenia!

Targi książek online – świetna alternatywa dla tradycyjnych targów książek

Domowe Targi Książki online to nasze cykliczne wydarzenie, podczas którego codziennie czeka na Ciebie morze unikatowych wydarzeń i inspiracji. Jeżeli jesteś fanką/fanem książek, to nie możesz przegapić tego wydarzenia. Już teraz zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco.

Damy Ci znać, kiedy będziemy startować z wydarzeniem. Znajdziesz tam również m.in. informacje o zaplanowanych spotkaniach, rabatach, upominkach.