Aktualności

Ruszają Domowe Targi Książki!
10.05.2021

Ruszają Domowe Targi Książki!

W dniach 13-16 maja 2021 r. zapraszamy Was do udziału w Domowych Targach Książki  czytelniczego święta całej naszej Grupy Wydawniczej: Wydawnictwa Poznańskiego, Czwartej Strony, Czwartej Strony Kryminału, We need YA oraz Zygzaków. Tym razem wszystkie spotkania łączy jeden temat: ZACZYTANA PODRÓŻ.

Domowe Targi Książki to wyjątkowy czas spędzony w towarzystwie ludzi kochających książki oraz niekończące się rozmowy o pisarzach, fabułach, bohaterach i okładkach. Przez cztery dni będzie można przemierzać Krainę Wyobraźni, poznawać nowe książki, rozmawiać z pisarzami i wyczekiwać niespodzianek.

Podróż do Krainy Wyobraźni

Mimo ograniczeń związanych z pandemią chcemy pokazać, że można wyrwać się z czterech ścian i podróżować nawet z kanapy. Wystarczy mieć pod ręką… odpowiednią książkę.

Na uczestników Domowych Targów Książki: Zaczytana podróż czeka aż 27 spotkań na żywo: rozmowy z autorami i autorkami, spotkania z redaktorami i redaktorkami, lajwy z grafikami i graficzkami, panele z udziałem recenzentów i bookstagramerów, literackie plotki oraz rozmowy o tajnikach pracy w wydawnictwie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tym razem wszystkie spotkania zostały podzielone na panele: konesera, bookstagramera, książkoholika i autorski. Spotkania na żywo odbywają się na profilach organizatorów na Facebooku. Główne wydarzenie można znaleźć na Facebooku.

Nowości i premiery

Poza spotkaniami na żywo Domowe Targi Książki to okazja do poznania książkowych nowości. Z okazji targów online w księgarni Wydaje nam się  pojawią się nowości oraz specjalne zestawy promocyjne dedykowane fanom różnych gatunków literackich. W przedsprzedaży pojawi się także najgorętszy hit. Gratką dla wszystkich klientów może być limitowana seria gratisów dodawanych do wszystkich zamówień.

WYDARZENIA WYDAWNICTWA POZNAŃSKIEGO:

Cały program Domowych Targów Książki: https://wydajenamsie.pl/domowe-targi-ksiazki/

Zapraszamy serdecznie!