Aktualności

TYDZIEŃ HISTORYCZNY 1-6.12 – Moda przeminie, historia pozostanie
01.12.2020

TYDZIEŃ HISTORYCZNY 1-6.12 – Moda przeminie, historia pozostanie

Drodzy Czytelnicy, zaczynamy kolejny tydzień pełen atrakcji, konkursów i przede wszystkim rabatów. Wiemy, że szczególnie teraz trwa zakupowy szał – ale to, nad czym warto się zastanowić, to uzupełnienie domowej biblioteczki o brakujące pozycje z literatury historycznej, która nigdy nie wyjdzie z mody. 

Z okazji Tygodnia Historycznego do 6 grudnia w naszej księgarni WYDAJE NAM SIĘ książki historyczne są przecenione aż o 45%. Rabat obejmuje e-booki i książki rodem z Poznania, biografie wielkich i pamiętniki nie mniejszych, historie pierwszych ludzi pierwszych państw, trochę literatury wojennej i wiele innych. Nie czekajcie dłużej, ładujcie koszyki do pełna już teraz i zamawiajcie. A dla pierwszych zamawiających, przewidujemy wyjątkowe upominki. 😊

Nawet największe bitwy historyczne miały swoją taktykę, a przywódcy działali według planu. My co prawda na żadną bitwę się nie szykujemy, ale w przygotowaniach i zaangażowaniu dorównujemy najwybitniejszym. 

Na naszych mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie Wydawnictwa Poznańskiego przez cały tydzień będziecie mogli znaleźć codzienne polecenia książek, każdego dnia z innej epoki. Będzie środowiecze, czwartek przed naszą erą, sobota nie w pokoju i jeszcze kilka innych dni wypełnionych historią.

Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań i wzbogacania domowych zasobów wartościową literaturą.