Aktualności

Jaką sową jesteś? QUIZ
28.03.2020

Jaką sową jesteś? QUIZ

Na Facebooku i Instagramie Wydawnictwa Poznańskiego trwa Wirtualna NOC SÓW. Tym razem w jej ramach mamy dla Was quiz. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, jaka sowa pasuje do Twojego charakteru!

 

Wirus trochę pokrzyżował nam plany… Ale nie poddajemy się i organizujemy Wirtualną NOC SÓW! Uhu! Do poniedziałku włącznie w naszych mediach społecznościowych pełno będzie sowich quizów, konkursów i gier. Dodatkowo w tym czasie w naszej księgarni wydajenamsie.pl obowiązuje 30% zniżki na książki Jacka Karczewskiego i 50% na jego e-booki.

Dwa najważniejsze punkty Wirtualnej NOCY SÓW to:

🦉 Literacka herbata z Jackiem Karczewskim (live na Facebooku Wydawnictwa Poznańskiego) w niedzielę 29 marca o godz. 17.00. Będziecie mogli zadawać mu na żywo pytania i wygrać jego najnowszą książkę o sowach.

🦉 Nocne czytanie „Nocy sów” (relacja na żywo na naszym Instagramie) w poniedziałek 30 marca o godz. 19.00, podczas której każda osoba będzie mogła się z nami połączyć i przeczytać swój ulubiony fragment książki „Noc sów”! Jeśli ktoś jeszcze nie ma książki, może znaleźć fragment w naszym sklepie.

Możecie naszym Facebooku TUTAJ znaleźć grafikę z sowami, w której sowę wybierzecie na podstawie jej zdjęcia. A jeśli chcecie sprawdzić, która sowa ma podobny do Waszego charakter – zróbcie quiz. Powodzenia!

 

Kliknij na grafikę, aby przejść do quizu